Video

Wielkoformatowe SAMSUNG UT

Seria Samsung UT to rozwiązanie, które jest zobowiązane wywrzeć ogromny wpływ na odbiorców. Wyjątkowo wąska ramka wyświetlacza daje ścianę wideo, która jest idealnie połączona, zapewniając, że widzowie korzystają z potężnego, wciągającego doświadczenia. Model ten posiada wbudowany regulator jasności tak, że wyświetlacz może dostosować się do różnych warunków oświetleniowych. Seria UT umożliwia współpracę między wieloma LFD za pośrednictwem technologii cyfrowej pętli, tworząc spójne i uderzające przekazy i zdjęcia. Funkcja ta jest łatwa w instalacji i jest opłacalna jako sposób łączenia kilku monitorów.

Wyjątkowo wąska obudowa

 

Produkty z tej serii doskonale nadają się do tworzenia ścian wideo. Zapewniają obraz w wysokiej rozdzielczości, który stanowi podstawę tworzenia imponujących prezentacji. Wyjątkowo wąska obudowa o szerokości zaledwie 6,7 mm umożliwia widzom skoncentrowanie się wyłącznie na zawartości wyświetlanej na ekranie. Monitory wielkoformatowe z tej serii są wąskie, lekkie i eleganckie, co ułatwia ich przenoszenie i montaż.

 

Duża jasność


Ten model wyposażony jest w intensywnie podświetlony panel DID, gwarantujący optymalną widoczność obrazu w miejscach publicznych, w różnych warunkach oświetleniowych. Panel ten jest półtora raza jaśniejszy w porównaniu do innych wyświetlaczy LCD, a pomimo to charakteryzuje się niższą temperaturą pracy, co zmniejsza zużycie energii i pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Monitory z tej serii zapewniają niezawodną pracę i wysoką jakość obrazu na wiele lat.

 

 

Opcje sterowania

 

Możliwość sterowania zdalnego pozwala na zarządzanie wyświetlaną zawartością z dowolnego miejsca. To tanie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, umożliwiając równoczesne sterowanie większą liczbą monitorów za pomocą wbudowanych interfejsów. Jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu proces wyświetlania i aktualizacji zawartości staje się elastyczny i kreatywny.

 

Możliwości łączności

 

 

Monitory z serii UT umożliwiają wyświetlanie profesjonalnej zawartości cyfrowej bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Za pomocą prostego adaptera typu „wszystko w jednym” do wyświetlacza można podłączyć komputer, monitor lub telewizor, przy użyciu specjalnego kabla dwukrotnie dłuższego niż standardowe kable. To wygodne rozwiązanie zwiększa możliwości łączności i stanowi tani sposób na udostępnianie przekazu cyfrowego.

 

www.samsung.com/pl/business-images/product/large-format-display/2012/LH4...">http://www.samsung.com/pl/business-images/product/large-format-display/2...">

Niezawodny wyświetlacz do przekazu cyfrowego

Rozbudowana gama monitorów wielkoformatowych SAMSUNG daje do ręki nowatorskie rozwiązania reklamowe przy tworzeniu popularnych wyświetlaczy do przekazu cyfrowego. Zaawansowane funkcje wyświetlaczy i różnorodne rozmiary zapewnią niezawodne działanie, wywierając równocześnie oszałamiające wrażenie na odbiorcach. Wyjątkowo wąskie ramki przekładają się na doskonałe efekty wizualne, przystosowane zarówno do warunków panujących wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki hermetycznej obudowie chroniącej przed kurzem, wilgocią i wysokimi temperaturami.

 

SAMSUNG 460UT-B Więcej miejsca na doskonały obraz • Superwąska obudowa umożliwia tworzenie imponujących ścian wideo• Duża jasność dzięki panelom DID• Funkcja zdalnego sterowania pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze Seria Samsung UT to rozwiązanie, które jest zobowiązane wywrzeć ...
więcej >