Video

Jasny wybór — 10 argumentów za projektorami laserowymi

Projektory laserowe VPL-FHZ700L i VPL-FHZ55 to doskonałe rozwiązanie dla firm, uniwersytetów i szkół dzięki fantastycznej jakości obrazu, niskim kosztom eksploatacji i nawet 20 000 godzin pracy bez wymiany źródła światła. Oto dziesięć poważnych argumentów za tym, aby już od najbliższej prezentacji zacząć korzystać z projektora laserowego firmy Sony.

1. Laser jest trwalszy

 

Nic nie jest wieczne, a już na pewno nie zwyczajne lampy do projektorów, które w najlepszym wypadku wytrzymują kilka tysięcy godzin pracy. Laserowe źródła światła w naszych niezwykłych projektorach VPL-FHZ700L i VPL-FHZ55 charakteryzują się szacowaną trwałością na poziomie 20 000 godzin. Oznacza to, że przeciętny użytkownik nie będzie musiał go wymieniać przez prawie dziesięć lat.

2. Mniej przerw to lepsza produktywność

 

Kto chciałby, żeby ważny wykład lub prezentację przerwała mu konieczność wymiany lampy? Znacznie większa trwałość lasera oznacza, że ryzyko nieplanowanej przerwy w przekazywaniu słuchaczom ważnych informacji maleje praktycznie do zera.

3. Mniej problemów, niższe koszty eksploatacji

 

Bez lamp. Bez konserwacji. Bez przestojów. Cykl wymiany filtra co 20 000 godzin umożliwia zachowanie szczytowej jakości działania projektora, jeszcze bardziej zmniejszając nakład pracy związanej z utrzymaniem urządzenia. Laser sprawia, że w porównaniu z typowymi modelami biznesowymi koszt utrzymania projektora w całym okresie eksploatacji będzie po prostu niższy.

4. Doskonała jakość widoczna gołym okiem

 

Projektory VPL-FHZ700L i VPL-FHZ55 łączą niezwykle wydajne laserowe źródło światła z nagradzaną technologią panelu 3LCD BrightEra™ firmy Sony. To doskonałe połączenie zaowocowało wyjątkowo jasnymi obrazami o wysokim kontraście oraz znakomitej precyzji i stabilności kolorów.

5. Nieprzerwana jasność bez blaknięcia

 

Doświadczeni użytkownicy projektorów konwencjonalnych znają efekt stopniowego słabnięcia źródła światła. W miarę upływu czasu prezentacje stają się zauważalnie ciemniejsze i mniej wyraźne. Jednakże laserowe źródło światła zapewnia trwałą jasność. Każda kolejna prezentacja jest więc równie jasna, wyraźna i idealnie wyświetlona jak poprzednia.

6. Koniec z czekaniem

 

Laserowe źródło światła można natychmiast włączyć i wyłączyć w przeciwieństwie do konwencjonalnych projektorów z lampami, które potrzebują czasu na rozgrzanie i schłodzenie, co marnuje czas, który można poświęcić na wykład lub ważną prezentację. Dzięki laserowi oczekiwanie nie jest już konieczne

7. Swoboda instalacji

 

Dzięki zastosowaniu laserowego źródła światła projektory VPL-FHZ700L i VPL-FHZ55 nie mają szczególnych wymagań instalacyjnych. Można je zamontować w dowolny sposób — bokiem, a nawet spodem do góry.

8. Czystość i ekologia

 

Dzięki szerokiej gamie wbudowanych funkcji oszczędzających energię nasze projektory laserowe są bardziej przyjazne dla środowiska. Korzystając z nich, będziesz dziękować w równym stopniu za ochronę naszej planety, co za niższe kwoty na rachunkach za prąd.

9. Więcej tego, co lubisz

 

Nasze projektory laserowe oferują wiele znajomych cech. Ich obudowy mają ten sam standardowy rozmiar co u pozostałych urządzeń z serii F projektorów Sony. Takie same są również złącza i przyjazny interfejs użytkownika. Przejście na technologię laserową może się więc odbyć bez obaw i problemów.

10. Wybór godny zaufania, dziś i w przyszłości

 

Projektory zostały zbudowane z myślą o trwałości. Każdy projektor Sony charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w chwili, kiedy pozyskanie klientów zależy od doskonale wyglądających prezentacji. Tak dziś, jak i jutro laser zapewnia doskonałą wydajność i trwałość rozwiązania stworzonego z myślą o przyszłości i długim okresie eksploatacji.

Pierwszy na świecie bezlampowy projektor laserowy 3LCD. Znakomicie sprawdza się w zastosowaniach, w których decydującą rolę odgrywa jakość prezentowanego materiału, wyświetlając jasny, szczegółowy obraz WUXGA o rozdzielczości większej niż Full HD. Dzięki temu widzowie mogą oglądać ...
więcej >
SONY VPL-FHZ700L Najjaśniejszy* na świecie projektor 3LCD został wyposażony w trwałe laserowe źródło światła zapewniające wysoką jakość obrazu WUXGA, a ponadto charakteryzuje się wszechstronnymi opcjami instalacji i obniżonymi kosztami eksploatacji. VPL-FHZ700L łączy w sobie wyjątkową ...
więcej >