Video

Monitory wielkoformatowe NEC możemy podzielićzasadniczo na 3 podstawowe grupy:

1. Podstawowe monitory wielkoformatowe

To ekonomiczne i bogate w funkcje monitory wielkoformatowe stanowiące idealne rozwiązanie do celów informacyjno-reklamowych w małych sieciach DS, w handlu (Retail Signage), jak również do zastosowania w salach konferencyjnych, przy wideokonferencjach oraz w innych warunkach, które nie wymagają pracy 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

2. Profesjonalne monitory wielkoformatowe

To najnowocześniejsze monitory wielkoformatowe, spełniające najwyższe normy niezawodności i charakteryzujące się różnorodnością funkcji.  Przeznaczone do wszelkich zastosowań informacyjno-reklamowych (Digital Signage) oraz do pracy 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

3.

To monitory wielkoformatowe o specjalnych właściwościach, takich jak np. bardzo wysoka jasność, wyjątkowo cienka ramka ekranu, możliwość konstruowania ścian wideo oraz nietypowy format 16:4.

 

Dobór najodpowiedniejszego monitora do danej instalacji spoczywa na firmie integrującej system lub projektującej nowy. Kryteria wyboru to:

  • Odpowienia liczba wejść i wyjść sygnałowych monitora
  • Odpowiedni standard wejść i wyjść sygnałowych monitora
  • Odpowiedni format obrazu i rozdzielczość dostosowana do potrzeb klienta
  • Możliwość sterowania poprzez IR oraz RS
  • Warunki meteo w jakich monitor ma pracować
  • Zapewnienie niezawodności działania poprzez diadnostykę i serwis zdalny
  • Zapewnienie pracy w trybie ciągłym 24 / 7 lub w utrudnionych warunkach klimatycznych

Zapewniamy, że dobierzemy odpowiedni monitor do Państwa potrzeb.

 

 

 


 

    Monitory wielkoformatowe NEC możemy podzielićzasadniczo na 3 podstawowe grupy: 1. Podstawowe monitory wielkoformatowe To ekonomiczne i bogate w funkcje monitory wielkoformatowe stanowiące idealne rozwiązanie do celów informacyjno-reklamowych w małych sieciach DS, w handlu (Retail Signage), ...
więcej >