Video
KIRA 128
< wróć
Oferta /

KIRA 128

Najnowszy system KeenIR Anywhere system umożliwi przesłanie komend IR przez sieć lokalną lub internet!

Moduł KIRA może być skonfigurowany jako odbiornik, target lub samodzielny moduł. Urządzenia  pracują przez LAN lub WAN (o ile prawidłowo skonfigurujemy ruter i firewall).
KIRA 128 dostarczana jest jako pojedyńcze urządzenie. Po odpowiednim skonfigurowaniu moduł target może otrzymywać sygnały z wielu odbiorników.  Moduł pełniący rolę targeta może być modułem IR Anywhere lub IR Commander Matrix.
Moduły IR Anywhere obsługują sygnały IR 36-40 K, powszechne w większości urządzeń domowych A-V. Można użyć również odbiornika szerokopasmowego do rozszerzenia zakresu roboczego IR do 20KHz ~ 120KHz jeśli jest taka potrzeba.
Wejścia i wyjścia IR są zgodne z urządzeniami do dystrybucji KeenIR, ale można zastosować dowolne inne urządzenia dystrybucji IR.
Tym, co odróżnia model KIRA 128 od wersji podstawowej, jest możliwość przechowywania w pamięci do 128 kodów IR. Kody te dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej i mogą być uruchomione z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Na poniższym rysunku przedstawiono iPhone'a z otwartą stroną urządzenia KIRA128:

 

 

  •     Sterowanie IR odbywa się przez sieć lokalną lub przez internet
  •     Możne je połączyć z systemem dystrybucji IR w dużych instalacjach
  •     Sterowanie "jeden do jednego " lub "wiele do jednego"
  •     Wbudowane wsparcie  DNS
  •     DHCP plug and play dla sieci LAN
  •     Można użyć jako nadajnik w matrycy IR Commander Matrix

 

Obsługa makr

KIRA128/KIRARS232 umożliwia wysyłanie serii komend - tzw. Makr. Przykładem może być makro „oglądaj DVD”, które kolejno włącza telewizor, odtwarzacz DVD i ustawia telewizor na odpowiedni kanał. Możliwe jest utworzenie maksymalnie trzech makr składających się z maksymalnie pięciu komend IR.

Oprogramowanie firm trzecich:

KIRA128 może być obsługiwana za pomocą aplikacji na iPhona/iPada Demopad