Folie projekcyjne
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Grey
< wróć
Oferta /

Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Grey

Folia do projekcji tylnej na której można wyświetlić obrazy o bardzo dużym kontraście i szerokim kącie ich oglądania.

Aby uzyskać doskonały obraz wystarczy zamontować folię GREY na dowolnej powierzchni szklanej, szybie wystawowej oraz na przezroczystych powierzchniach plastikowych np. pleksi. Z uwagi na wysoką jakość wyświetlanego obrazu typowym zastosowaniem folii są witryny sklepowe ze zmieniającą się reklamą.
Folię stosuje się również w trakcie wystaw, jako tani odpowiednik wielko-formatowych monitorów, na ekranach projekcyjny z pleksi, oraz wszelkiego rodzaju tablicach informacyjnych na imprezach targowych czy centrach handlowych.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu.
Sama folia występuje w kilku szerokościach, a w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki, folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości metrów bieżących folii w jednym odcinku. Dodatkowo obraz nie musi być koniecznie prostokątny. Dla specjalnych zastosowań możemy folię wycinać w dowolne kształty, aby uatrakcyjnić prezentacje

Stwórz nowoczesny ekran projekcyjny na szybie wystawowej, a Twoja reklama nabierze nowego wyrazu.

Dzięki folii do projekcji tylnej, w każdej chwili można zmieniać swoją reklamę, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Do projekcji na szybie potrzebna jest:

- folia projekcyjna,
- projektor,
- pen-drive lub komputer.

WAŻNE!  Wyświetlony obraz można oglądać pod bardzo dużym kątem, co sprawia, że Klient przechodząc obok j witryny sklepowej, widzi długo bardzo nowoczesną i estetyczną reklamę.