Folie projekcyjne
Folia do projekcji dwustronnej Dual
< wróć
Oferta /

Folia projekcyjna do projekcji dwustronnej Dual

Folia projekcyjna DUAL to folia na której mozna oglądać obraz jednocześnie z obydwu jej stron.

Fantastyczny efekt, który osiągamy dzięki tej folii, czyli możliwość oglądania obrazów jednocześnie z obydwu stron ekranu, nie jest możliwy do uzyskania innymi środkami.
Z tego też powodu ekran projekcyjny dla folii DUAL jest nietypowy. Są to dwie przezroczyste płyty (szkło lub pleksi) miedzy którymi umieszczono folię.
Folia projekcyjna DUAL ze względu na "dwustronne" działania nie zawiera kleju.
Folia umieszczona między dwiema przezroczystymi powierzchniami, które się nie tłuką  np. pleksi da nam ekran projekcyjny, który możemy używać wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych, np. ekrany informacyjne na otwartych imprezach masowych.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii DUAL jest wielka jasność wyświetlanych obrazów. Dlatego też bardzo łatwo uzyskujemy obrazy widoczne w pełnym świetle, z dużej odległości i praktyczne o nieograniczonych rozmiarach. Folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami, w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości metrów bieżących folii w jednym odcinku.

Przepuszczalność światła -  80 %
Zastosowanie -   folia wewnętrzna
Kolor biała - matowa
Grubość folii  - 0,13 mm
Kąt widzenia -  180 ⁰
Max. kąt projekcji -  120 ⁰
Gain  -  5
Kontrast -  200:1
Gwarancja 5 lat