Systemy audio

 

Pierwszy na świecie zestaw do komunikacji dla rowerzystów Cardo BK-1
Cardo BK-1 to rewolucyjny system do komunikacji, który zapewnia nowy wymiar jazdy na rowerze. Czy jesteś w podróży czy na rowerze w górach, sam czy w grupie, Cardo BK-1 zapewnia bezpieczeństwo i wolność, jakiej nigdy nie doświadczyłeś.


Bluetooth
Cardo BK-1 zaprojektowany specjalnie do komunikacji na jednośladach zapewnia rowerzystom łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth.tj. z telefonami GSM, odtwarzaczami MP3 i nawigacjami GPS. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii przekazywania dźwięku stereo przez Bluetooth, dostarcza znakomitej jakości dźwięk, który może być  odtwarzany z dowolnej MP3 obsługującej profil stereofoniczny A2DP.  

Interkom
Z Cardo BK-1 pięciu rowerzystów może komunikować się ze sobą przez interkom w trybie 1:1 na odległość do 500 m w trybie full-duplex. Dodatkowo interkom umożliwia połączenie konferencyjne między trzema rowerzystami na tym samym dystansie. Unikalna funkcja clik to link pozwala w każdej chwili poszerzyć grono rozmawiających.

Bezpieczeństwo Cardo BK-1
Dzięki technologii VOX rowerzyści mogą przyjmować i odrzucać połączenia za pomocą komend głosowych bez odrywania rąk od kierownicy. Mogą oni teraz wymieniać się informacjami w sposób dużo bezpieczniejszy. Szczególnie ważne jest to dla rodziców, by pozostawali w stałym kontakcie ze swoimi dziećmi przez cały czas.
Design i komfort
Aerodynamiczny kształt i lekka (poniżej 50g) waga. Cardo BK-1 ma obudowę odporną na warunki atmosferyczne i łatwo przystosowuje się do różnych warunków otoczenia. Rowerzyści nie są obciążeni przewodami a wysokiej klasy głośniki montowane nad uszami zapewniają doskonałą jakość dźwięku i maksymalny komfort przy zachowaniu świadomości otoczenia. Poza tym interkom Cardo BK-1 umożliwia wgranie aktualnej wersji oprogramowania słuchawki za pomocą PC/ Mac z unikalnej platformy społecznościowej Cardo.

 

    

 

 

Cardo BK-1Zestaw słuchawkowy Bluetooth dla rowerzysty z interkomem o zasięgu do 500 mBK-1 zapewnia łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, czyli telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3 czy nawigacjami GPS.Dodatkowo zapewnia połączenie konferencyjne przez interkom między ...
więcej >
Cardo BK-1 DUOZestaw dwóch słuchawek Bluetooth z interkomem o zasięgu do 500 mBK-1 DUO zapewnia łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth tj, telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3 czy nawigacjami GPS.Dodatkowo zapewnia połączenie konferencyjne przez interkom między ...
więcej >