Sterowanie multimediami

GEFEN GAVAKontroluj swój domowy lub komercyjny sprzęt AV oraz oświetlenie zarządzając nim z przenośnego urządzenia lub przeglądarki internetowejGefen wprowadził GAVA -  system automatyki  Audio / Video.  System pozwala w nowy sposób kontrolować  dom, biuro, pokój konferencyjny, ...
więcej >
Sterowanie multimediami
GAVA
< wróć
Sterowanie multimediami / GEFEN

GEFEN GAVA

Kontroluj swój domowy lub komercyjny sprzęt AV oraz oświetlenie zarządzając nim z przenośnego urządzenia lub przeglądarki internetowej

Gefen wprowadził GAVA -  system automatyki  Audio / Video.  System pozwala w nowy sposób kontrolować  dom, biuro, pokój konferencyjny, czy obiekt handlowy.

Nowy system działa w połączeniu z Gefen PACS (Professional Control System Automation) lub Mini-PACS i pozwala  kontrolować wszystkie kluczowe funkcje audio / video domu lub obiektu komercyjnego, a także automatyzację oświetlenia, temperatury, żaluzji poprzez sieć lokalną.

W typowych aplikacjach  kina domowego, użytkownicy posiadają wiele źródeł, takich jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, iTunes ®, satelitarnych lub dekoderów TV kablowych. Urządzenia te są  zazwyczaj sterowane z jednego lub większej ilości sterowników znajdujących się w jednym lub wielu pomieszczeniach
Pojedynczy kontroler systemowy GAVA pozwala wielu użytkownikom na kontrolę urządzeń w wielu pomieszczeniach równocześnie, w pełnej synchronizacji z informacją zwrotną o stanie urządzeń.

 

GAVA to innowacyjny system

To, co sprawia, że system​​Gefen GAVA jest wyjątkowy to jego zdolność do kontrolowania aplikacji w sieciach domowych lub biznesowych. Nie potrzebuje dedykowanego okablowania. Idealnie nadaje się do modernizacji systemu dystrybucji sygnałów.
System GAVA jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić sterowanie poprzez interfejs przeglądarki internetowej, który działa ze wszystkimi smartfonami i tabletami. Jest on zoptymalizowany dla iPad ®, iPod touch ® i tabletów  z Android ™.

GAVA przeznaczony jest do szybkiego montażu - wymagane połączenie tylko jednym pojedynczym kablem.  Kreator konfiguracji umożliwi  zainstalowanie i skonfigurowanie systemu w mniej niż pół godziny!

 

Jak to działa?

Podłącz urządzenia sterowane poprzez porty RS-232 do GAVA i PACS. Podłącz nadajniki IR do PACS i zamocuj nadajniki do czujników podczerwieni w urządzeniach A / V, które mają być sterowane. Połącz wyjście do wejść wyzwalających w PACS lub PACS Mini. Podłącz zasilacz do GAVA. Podłącz kabel Ethernet pomiędzy GAVA i siecią lokalną. Połącz PACS i innych urządzeń do sieci lokalnej.