Nowości
SONY Telewizor Ultra HD serii X9

Seria X9 — gigantyczny skok w jakości obrazu

 

Zanurz się w świecie pełnym realistycznych szczegółów i prawdziwych kolorów. Telewizor 4K Ultra HD serii X9 ulepsza oglądane materiały i sprawia, że obraz staje się bardziej realistyczny za sprawą ponad 8 milionów pikseli (rozdzielczości 3840 x 2160) — to czterokrotnie więcej w porównaniu z jakością Full HD. Przyjrzyj się dobrze, obraz jest tak płynny, że trudno jest dostrzec indywidualne piksele.

Telewizor Sony 4K ma możliwość aktualizacji HDMI do wersji 2.0

 

Ulepsz każdy szczegół, żadnego nie przegap

Włącz swój telewizor i zobacz różnicę. Niezależnie od tego, czy oglądasz film na Blu-ray, wideo z sieci czy po prostu ulubiony program telewizyjny, funkcja 4K X-Reality PRO ulepsza obraz do jakości zbliżonej do 4K. Cokolwiek oglądasz, inteligentna technologia obrazu analizuje i udoskonala obrazy, wyostrzając szczegóły i wzbogacając kolory, sprawiając, by każda klatka wykraczała poza rozdzielczość Full HD.

Kolory, jakich dotąd nie widziałeś na ekranie

Unikalna dla Sony technologia Triluminos wyświetla szersze spektrum kolorów o zwiększonym poczuciu głębi. Kolory są tak realistyczne, że wydaje się, że można ich dotknąć. Zobacz każdy żywy odcień na ekranie 4K Ultra HD o rozdzielczości 8 milionów pikseli. Odkryj trudne w reprodukcji szmaragdowe zielenie i błękity oceanu. Tonacje skóry również wydają się bardziej naturalne; różnicę widać w uśmiechniętych twarzach.

Usłysz więcej, poczuj więcej

Początkowo opracowane w ramach programu kosmicznego NASA, a teraz unikalne dla Sony, smukłe głośniki Magnetic Fluid znajdujące się wewnątrz telewizora gwarantują czyste, wyraźne brzmienie. Głośniki zostały zaprojektowane tak, by redukować zakłócenia podczas głośnego lub cichego odsłuchu, więc niezależnie od tego, czy aktorzy szepczą swoje dialogi, czy coś w ich pobliżu wybucha, uzyskasz dźwięk, który przyprawi Cię o gęsią skórkę.