Nowości
NEC MultiSync® X555UNV

Twórz i wyświetlaj dynamiczne obrazy z jednolitą jasnością i odwzorowaniem kolorów na całej powierzchni ściany wideo. Dzięki wyjątkowo wąskim ramkom o szerokości zaledwie 3,5mm i dokładnej synchronizacji poszczególnych ekranów, można osiągnąć doskonałą wydajność w jasnym otoczeniu i przy ciągłej pracy.

NEC to synonim jakości wykonania i doskonałych usług. Wysoka niezawodność przekłada się na zminimalizowanie czasu przestojów, a zintegrowany system zdalnego zarządzania znacząco redukuje zarówno koszty, jak i czas potrzebny do obsługi. NEC oferuje przedłużenie gwarancji do 5 lat, co zapewnia użytkownikowi długoterminowy spokój. Ty musisz zadbać tylko o swój biznes – my zatroszczymy się o resztę!

 

 

 

  • Niższe koszty instalacji i eksploatacji – dzięki technologii podświetlenia LED monitor wyróżnia się niższym zużyciem energii, dłuższą żywotnością i lekkością, co przekłada się na łatwiejszy transport, montaż i integrację.
  • Pętla sygnałowa daisy chain w natywnej rozdzielczości UHD poprzez DisplayPort 1.2 – pozwala użytkownikowi na tworzenie ścian wideo w rozdzielczości UHD z jednego obrazu UHD lub czterech różnych źródeł Full HD.
  • Funkcja Auto Tile Matrix – umożliwia kompletną automatyczną konfigurację ścian wideo. Do pełnej konfiguracji całej ściany wideo wystarcza konfiguracja jednego monitora, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
  • Funkcja kompensacji ramek Frame Comp –  idealny obraz bez przerw dzięki synchronizacji treści w obrębie całej ściany.
  • Znakomite odwzorowanie kolorów – wierny obraz dzięki 10-bitowej wydajności z doskonałymi kątami widzenia i sprzętową kalibracją tablicy LUT.
  • Unikalny system NEC do zarządzania ciepłem – umożliwia użytkownikowi monitorowanie i zarządzanie temperaturą wewnątrz monitora dzięki zastosowaniu sterowalnych wentylatorów. Zarządzanie ciepłem jest kluczowe w przypadku dużych ścian wideo i wymagających instalacji, aby zapewnić niezawodność i wytrzymałość.
  • Możliwość darmowego pobrania oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami – dzięki narzędziu NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca.